x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.
Siyah Garnili Eşofman Takım 11999 - Axxel Güler Tekstil Tükendi

Kadın Eşofman Takımı

Kıyafet çeşitleri arasında rahatlığıyla öne çıkan eşofman takımı modelleri, uzun yıllardır kullanılan parçalar olarak nitelendirilmektedir. Eşofman takımları, sundukları rahat hareket etme imkanı sayesinde her yaşta bireyin tercih ettiği ürünlerdir. Spor yaparken, yürüyüş yaparken, yoga yaparken veya ev içinde dinlenirken kullanılan eşofman takımları, son yıllarda şık kıyafetler arasında da yer almaktadır.

Kadın eşofman takımı modelleri, spor veya ev giysisi kullanımının dışına çıkarak şık davetlerde kullanılan modeller haline gelmiştir. Eşofman takımı modelleri sayesinde hem şıklık hem de rahatlıktan ödün vermeden kombin yapılmaktadır.

Axxel Güler Tekstil, bünyesinde yer alan onlarca çeşit kadın eşofman takımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Çeşit çeşit renk ve modele sahip olan kadın eşofman takımı modelleri, son kalite tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Rahatlığın ve şıklığın bir arada olduğu çeşit çeşit eşofman takımı modellerine ulaşmak için, Axxel Güler en iyi tercihler arasındadır.

Kadın Eşofman Takımı Modelleri

Kadın eşofman takımı, model olarak pek çok çeşide sahip olmakla beraber alt ve üst parçalardan oluşmaktadır. Alt parçalar; büzgülü, patlı, katlı gibi tasarımlara sahiptir. Üst parçalar ise yaka tipi ve kesim açısından çeşitlilik göstermektedir. Oversize veya dar kesimli eşofman üstleri her beğeniye hitap eden modellere sahiptir.

Eşofman takımı modelleri özellikleri ve kumaş yapısı bakımından çeşitlere ayrılmaktadır. Yaz aylarına uygun tasarlanan eşofman takımı modelleri genellikle gözenekli ve nefes alan kumaşlardan üretilmektedir. İnce dokulu kumaşlar sayesinde, yaz aylarında kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Kış aylarına uygun tasarlanan eşofman takımı modelleri ise pamuklu veya yün kumaşlardan üretilmektedir. Kış aylarında soğuktan korunurken, mükemmel rahatlık imkanı vermektedirler. Pamuklu ve yünlü kumaş yapısına ek olarak kadife kumaşlardan üretilen eşofman takımları da ilgi çekmektedir. Kadife eşofman takımı modelleri ile hem göz alıcı bir görünüm sağlanmakta hem de vücut ısısı korunmaktadır.

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edilebilen eşofman takımları sayesinde piknik, doğa gezileri, bisiklet turları gibi aktiviteler oldukça rahat geçmektedir. Eğlenirken ve yaşamdan keyif alırken rahat hareket etmeyi tercih eden kadınlar için birebir olan eşofman takımı modelleri renk çeşitliliği ile de öne çıkmaktadır.

Sezonun en çok ilgi çeken renkleri kahve tonları olduğundan, kadın eşofman takımı modelleri de bu renklerle bezenmiştir. Sonbahar ve kış aylarına çok yakışan kahve tonlarında eşofman takımları gittikçe daha fazla rağbet görmektedir.

Kadın Eşofman Takımı Çeşitleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı modele sahip kadın eşofman takımı çeşitleri, özellikleri bakımından da zengin bir tekstil ürünüdür. Bol kesim, dar kesim, büzgülü, gömlek yaka ve manşet detaylı gibi pek çok çeşide sahip olan eşofman takımı modellerinin özelliklerini sıralamak istersek:

  • Kullanım kolaylığı ve rahat hareket etme olanağı sağlamaktadırlar.
  • Spor, yürüyüş, yoga gibi etkinliklerde çokça tercih edilmektedirler.
  • Şık görünüme sahip olması nedeniyle her davete uygun olarak kullanabilmektedirler.
  • Kumaş çeşitliliği sayesinde her mevsime uyum sağlamaktadırlar.
  • Renk ve model çeşitliliği sunması nedeniyle kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadırlar.

Kadın Eşofman Takımı Fiyatları

Kadın eşofman takımı fiyatları, ürün yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanılan kumaş içeriği ve üretim aşamasındaki süreçler de fiyatlandırma sistemini etkilemektedir. Kış aylarında kullanım için tasarlanan kadın eşofman takımları, yaz aylarında kullanım için tasarlanan kadın eşofman takımlarına oranla daha pahalı olmaktadır.

Bununla beraber renk ve model gibi faktörlerde fiyatlandırma sistemini etkilemektedir. Bu koşullara rağmen eşofman takımları rahatlık ve şıklık düzeyi nedeniyle çokça tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.