x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Toplam 47 ürün bulunmaktadır.
Toplam 47 ürün bulunmaktadır.
Bej Saten Verev Desenli Düz Etek 2522 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Turuncu Önü Düğmeli Cepli Kot Etek 3635 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Yeşil Önü Düğmeli Cepli Kot Etek 3635 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Fuşya Büzgü Detay Viscon Mini Etek 41283 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Kahverengi Leopar Desen Etek 7077 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Kahverengi Leopar Desen Etek 7077
209,99 TL
134,99 TL
Yeşil Saten Verev Desenli Düz Etek 2522 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Kahverengi Leopar Desen Viscon Etek 1400 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Kalın Piliseli Atlas Kumaş Etek 7073 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah PırıltıTaş Detaylı Mini Etek 4036 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Deri Etek 4046 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Deri Etek 4046
199,99 TL
139,99 TL
Siyah Zincir Detay Deri Etek 1608 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Zincir Detay Deri Etek 1608
209,99 TL
149,99 TL
Siyah Volanlı Kısa Triko Etek 3343 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Yeşil Drapeli Yırtmaçlı Etek 05 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Mavi Drapeli Yırtmaçlı Etek 05 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Mavi Drapeli Yırtmaçlı Etek 05
219,99 TL
169,99 TL
Kırmızı Drapeli Yırtmaçlı Etek 05 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Drapeli Yırtmaçlı Etek 05 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Bebe Mavi Mavi Leo Desen Saten Etek 2582 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Kabartma Leo Desenli Saten Etek 2697 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Krem Önü Pileli Mini Şort Etek 1452 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Pembe Önü Pileli Mini Şort Etek 1452 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Kahverengi Midi Boy Saten Etek 1433 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Midi Boy Saten Etek 1433 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Midi Boy Saten Etek 1433
179,99 TL
109,99 TL
Blue Denim Kemersiz Pensli Kot Etek 6054 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Parçalı Deri Etek 2666 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Parçalı Deri Etek 2666
159,99 TL
109,99 TL
Siyah Midi Boy Saten Etek 22557 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Midi Boy Saten Etek 22557
139,99 TL
99,99 TL
Siyah Siyah Kısa Deri Etek 1017 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Siyah Kısa Deri Etek 1017
169,99 TL
119,99 TL
Siyah Deri Şort Etek 1500 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Deri Şort Etek 1500
209,99 TL
149,99 TL
Siyah Ekoseli Mini Etek 41167 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Ekoseli Mini Etek 41167
169,99 TL
99,99 TL
Siyah Şifon Desenli Etek 001 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Şifon Desenli Etek 001
141,83 TL
109,99 TL
Bej Pileli Geometrik Desen Etek 41025 - Axxel Güler Tekstil Tükendi

Kısa Etek

Kısa etek, birçok kadının beğenerek ve severek kullandığı giyim ürünlerinden biridir. Sevilen üst giyim ürünleriyle kombinlenmesi oldukça kolay ve keyifli olan bu etek modellerinin her tarza uygun birçok çeşidi mevcuttur. Spor, modern, resmi ve klasik çeşitleri ile dikkat çeken bu kıyafetler göz alıcı kombinler oluşturmak için en ideal parçalardır. Kumaşı, rengi, deseni, modeli gibi detayları bulunan eteklerin her mevsim kullanılması mümkündür. Soğuk kış aylarında ve sıcak geçen aylarda kullanılan kısa etekler farklılık gösterir. Kış aylarında mevsim koşullarına uygun şekilde kalın dokunan kumaşlardan, ilkbahar ve yaz aylarında ise ince dokunan kumaşlardan tasarlanır. Çeşitli farklılıkları bulunsa da kısa eteklerin hepsi birbirinden güzeldir.

Etek çeşitlerinin mevsim koşullarına göre değişiklik gösteren kumaş türleri kombinde kullanılan diğer kıyafetleri önemli ölçüde etkiler. Kombinlerde bir bütünlük oluşturmak için kullanılan parçaların kumaş türüne de özen göstermek gerekir. Etek çeşitleri kombinlenmesi en keyifli alt giyim ürünleridir. Giyim modasına yön veren modeller sayesinde her sezon çok hareketli geçer. Mini etek modellerini ayakkabı çeşitleriyle kombinlemek de çok keyiflidir. Çünkü hemen hemen her ayakkabı çeşidi mini eteklere çok yakışır. Sayfamızda bulunan kısa etek modellerinin tasarımları görülmeye değerdir. Şık bluz çeşitleri, etkileyici crop top modelleri ve göz alıcı gömlek çeşitleriyle kombinleyerek ideal bir görünüm sergilemek için hemen sayfamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Her Kombine Uygun Kısa Etek Modelleri

Kombinler, mekân ve zamana göre değişiklik gösterir. Her mekânın kendine özgü farklı bir tarzı olduğu için gidilmesi planlanan mekâna göre kombin oluşturmak yazılı olmayan kurallar arasında yer alır. Bunun yanı sıra mekâna ve ortama giyinmek, oraya saygı gösterildiğini de ifade eder. Ortama uygun şekilde giyinmemek, dikkat çekici olumsuz bakışların hedefinde kalmaya neden olabilir. Bu nedenle bu konuda hassasiyet göstermek önemlidir. Etek çeşitleri birçok ortam ve mekân için idealdir. Eteklerin günlük, spor ve klasik modelleri olduğu için her mekânda etekli kombinler ile parlamak mümkündür.

Yırtmaçlı etek modellerinin bazı çeşitleri ofis, bazıları günlük bazıları da özel davetler için idealdir. Etek çeşitlerinde yırtmaç detayını seviyorsanız, kombinlerinizde bu modele ağırlık verebilirsiniz. Yırtmaçlı modellerde, yırtmaç birden fazla bölüme konumlandırılabilir. Arkadan, önden, yandan ve bacak üzerinden yırtmaçlı modellerin tamamı estetik bir görünüm sergilemek için idealdir. Yırtmaç detayı yazlık ve kışlık kısa etek modellerinde rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu detaya karar vermek tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Yırtmaçlı modellerin kot kumaşından yapılan çeşitleri günlük kombinler hazırlamak için idealdir. Şifondan yapılan kısa etek çeşitleri hafif yapılı kumaşı, uçuş uçuş görünümü ve sağladığı konfor sayesinde ilkbahar ve yaz aylarının en çok tercih edilen modeller arasındadır. Aşırı kısa etek giymeyi sevenler için pileli mini şort etek modelleri uygundur. Şık bir görünüme sahip olan bu şort etekler rüzgârlı havalarda istenmeyen durumların yaşanmasına engel olurlar. Sevdiğiniz veya deneyimlemek istediğiniz kısa etek modellerini sayfamızdan satın alarak ideal kombininizi oluşturabilirsiniz.

Zarif Görünümü Destekleyen Kısa Etek Çeşitleri

Etek kombinlerinde kullanılan eteğin çeşidi, modeli veya kumaşı ne olursa olsun her etekli kombin zarif görünümü destekler. Kullanılan etek; penye spor etek çeşidi olsa bile belirli bir zarafete hizmet eder. Kısa etek kombinlerinde bacakların bakımlı olması önemlidir. Bahar ve kış aylarında hem üşümemek hem de mevsim koşullarına uygun kombinler hazırlamak için çorap çeşitleri kullanılabilir. Dar mini etek modelleri, kış aylarında çizme ve bot çeşitleri ile mükemmel bir görünüme imza atar. Çizmeli mini etek kombini hazırlarken eteğin boyuna, kumaşının türüne, rengine, yapılan makyajın tonuna ve çizme boyuna dikkat etmek gerekir. Siyah deri kıyafetlerin ağırlıkta olduğu kombinlerin vamp giyim tarzına kayma olasılığı yüksektir. Bu tarzı seviyorsanız deri kıyafetlerle metal detaylı aksesuarlar veya takılar kullanabilirsiniz. Vamp giyim tarzı daha çok iddialı görünüm sergilemeyi seven kadınların tercihidir. Tercihiniz zarif giyim tarzından yana ise siyah renkli etek kombinlerinde deri kıyafetleri minimum seviyede tutabilirsiniz. Sayfamızda bulunan kısa etek çeşitleri arasında her yaşa ve her tarza uygun modeller bulmak mümkündür. Saten, deri, kot ve şifon kumaşlardan yapılan, ayrıca 4 mevsim kullanılmaya uygun olan etek çeşitlerini sayfamızdan alabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlarla Sunulan Kısa Etek Modelleri

Yılın her mevsiminde kullanılan, özellikle yaz modasının nabzını tutan etekler, her zaman kadınların ilgi odağındadır. Günümüzde modern çizgilerle dizayn edilen kısa eteklerin hayranlık uyandıran modelleri mevcuttur. Kısa etek giymek biraz cesaret işidir. Bacakların büyük bir kısmını açıkta bırakan ve vücut proporsiyonunu net bir şekilde ön plana çıkaran mini etekler özellikle vücudu ile barışık kadınlar tarafından tercih edilir. Kaliteli kumaşlardan elde edilen etek modelleri ile gün boyu rahat etmek mümkündür. Eteklerin boyu kısaldıkça, rahat şekilde kullanılabilen alanlar da daralır. Sayfamızda bulunan etek çeşitleri, kadınların büyük çoğunluğu tarafından beğenilir. Pileli etek çeşitleri, her sezon görülmeye alışılan ve neredeyse modası hiç geçmeyen parçalar arasında yer alır. Uzun yıllardır moda ve giyim dünyasında kendine yer edinen pileli modellerin kullanımı günümüzde yoğun ilgi görmeye devam eder. Sayfamızda indirimli fiyatlarla sunulan ve herkesin beğenisini kazanan kısa etek modellerini kaçırmadan satın alabilmek için sayfamızı sıklıkla ziyaret edebilirsiniz.

En Sevilen Zamansız Parçalar: Kısa Etekler

Her mevsime, fiziksel yapıya ve döneme göre değişen giyim aksesuarları, evlerde son derece geniş yer kaplar. Özellikle bazı kurtarıcı parçalar herkesin dolabında başta yerini alır. Bunların arasında ilk akla gelenlerden biri siyah kısa etek çeşitleridir. Klasik ortamlarda ceket ve topuklu ayakkabıyla tamamlayabileceğiniz bu parça, spor bir kazak ile ve botlarla gündelik hayatta da kullanılabilir. Kısa pileli etek modelleri ise annelerden kızlarının dolabına geçebilecek, her dönem rahatlıkla kullanılabilecek parçalardan biridir. Açık ve koyu pek çok farklı renkte seçenekleri olan kısa tasarımlı etek modelleri, üst giyimde yapacağınız ufak dokunuşlarla ister şık ister spor bir havaya bürünmenizi sağlarken konforunuzun da ön planda olmasına yardımcı olur. Gömlek kombiniyle yakalayacağınız şık havanın yanında kapüşonlu bir üst ile beraber kullanacağınız kısa kareli eteklerle cool bir görünüme kolaylıkla sahip olabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kışın dökümlü kazaklar ve opak çorap ile birlikte kullanabileceğiniz kısa deri etek modelleri, soğuk havalarda bile tarzınızı korumanıza yardımcıdır. Bu kısa etek kombinlerini kullanacağınız farklı aksesuarlarla bulunacağınız mekânın havasına hemen uyarlayabilirsiniz. Her dönemin en trend parçaları ile uyum yakalayan kısa etek modellerine mağazamız üzerinden ulaşabilir, böylece şıklığı ve rahatlığı fazla çaba harcamaksızın yakalayabilirsiniz. Estetiğin rahatlık ile buluştuğu en güzel kısa etek çeşitlerimiz arasından dilediğinizi seçerek, Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolayca sipariş verebilirsiniz.

Moduna Uygun Kısa Etek Modelleri Axxel Güler Tekstil’de!

Giysilerimiz doğrudan modumuzu ve kişiliğimizi yansıtır. Hırçın olduğumuz günlerde daha iddialı, sevgi dolu olduğumuz günlerde ise daha rengarenk bir kombin görüntüsü bizleri bekler. Her moda ve isteğe uygun kısa etek modelleri ise Axxel Güler Tekstil’de rahatlıkla bulunabilir.

  • Mini Etekler

Özellikle yandan yırtmaçlı ya da aksesuarlı olan kısa etek modelleri ile hem iş hayatında hem de günlük yaşamda daha zahmetsiz bir şıklık yakalamak isteyenlerin vazgeçilmez ürünleridir. Hemen her ürünle kombinlemeleri mümkündür. Bu sebeple de dolapların vazgeçilmez parçalarıdır.

  • Deri Etek

Daha asi, iddialı ve güçlü yönlerini ortaya çıkarmak isteyen kadınların bu modlarını yansıtma yöntemleri, şüphesiz deri eteklerdir. Üstelik kombinleme şekillerine bağlı olarak asilikten uzaklaşmaları ve dingin bir imaj oluşturmaları da mümkündür.

  • Saten Etek Modelleri

Saten etekler; bir sweatshirt ile kombinlediklerinde spor şık, blazer ceket ile kombinlediklerine klasik, bluz ile kombinlediklerinde ise asil bir görüntü kazanan ürünlerdir. Çok yönlülerdir. Kombinleme tarzına göre farklı imajlara hitap etmeleri mümkündür. Bu sebeple dolapların olmazsa olmaz ürünleridir.

  • Taşlı Etek Modelleri

Taşlı kısa etek modelleri, davetleri, özel günleri daha özel ve güzel kılmak isteyenlerin tercih etmeleri mümkün olan ürünlerdir. Son derece zarif ve şık görüntüleri vardır. Üstelik oldukça modernlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.