x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ format(FILTERS.PRICE.MIN_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }} - {{ format(FILTERS.PRICE.MAX_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }}
Toplam 81 ürün bulunmaktadır.
Toplam 81 ürün bulunmaktadır.

Kadın Jean Pantolon

Jean pantolon, kot kumaştan elde edilen ve çokça tercih edilen bir tekstil ürünü olarak tanımlanmaktadır. Kot kumaştan elde edilen giyim ürünler hem spor hem şık özelliklere sahip olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunların yanında rahatlık sunan modellere sahip olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Kadın jean pantolon, birçok çeşidi sayesinde kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Jean pantolonlar üretim aşamasında pek çok çeşide ayrılmaktadır. Piyasada, kot kullanmanın şıklığını ve rahatlığını seven kadınlar için, her beden yapısına uygun çeşitleriyle kadın jean pantolon modelleri yer almaktadır.

Axxel Güler Tekstil, kadın jean pantolon çeşitlerinde de öne çıkan bir marka olarak nitelendirilmektedir. Her zevke ve bedene uygun jean çeşitleri, kullanışlı internet sitesi ve kaliteli ticaret anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kadın Jean Pantolon Çeşitleri

Kot kullanmayı seven herkes için seçim yapılacak jean çeşidi oldukça fazladır. Beden yapısına ve tarza uygun birçok çeşit sayesinde, kadın veya erkek herkes istediği jean modeline ulaşabilmektedir. Jean pantolon çeşitleri arasında ise yine birçok seçenek bulunmaktadır. Çeşitleri maddeler halinde sıralamak istersek:

  • Skinny kotlar, kadın jean pantolon çeşitlerinin en dar modeli olan nitelendirilmektedir. Bel kısmı da dahil olmak üzere son derece dar ve bedene yapışan bir yapıya sahiptirler.
  • Mom jean ve boyfirend jean çeşitleri ise jean pantolon çeşitlerinin bol kesime sahip modelleridir. Hem rahatlık hem de nostaljik bir görünüm sunmalarıyla tercih edilmektedirler.
  • Straight yani boru paça kesimli jeanlar ise kadın jean pantolon modellerinin belden parçaya doğru aynı genişlikte uzayan modelleri olarak bilinmektedir.
  • Dar kalıp kullanmayı seven fakat skinny kadar dar olmasını istemeyen kişilerin tercih ettiği bir diğer model ise slim-fit pantolonlardır. Kumaş yapısı skinny modeller kadar vücuda yapışmamaktadır.
  • Bol kesim kadın jean pantolon modelleri ise rahatlık sağlaması nedeniyle tercih edilen modeller arasındadır.

Kadın Jean Pantolon Modelleri

Jean pantolon modelleri ile pek çok göz alıcı kombin yapmak mümkündür. Bununla beraber şıklık arayışında olan kadınlar için uygun olduğu kadar spor tarz arayan kadınlar için de son derece uygunlardır. Kot pantolon modellerinin doğru şekilde kullanımıyla, piknik gezilerinden iş toplantılarına kadar pek çok kombinde kullanılması mümkündür.

Model olarak pek çok çeşit karşımıza çıksa da özellikle son dönemlerde en çok tercih edilen modeller yırtık kadın jean pantolon modelleri olmaktadır. İstenilen renk ve çeşitte bulunabilecek yırtık kot modelleri genellikle yaz aylarına şıklık katan modeller olarak nitelendirilmektedir.

Yüksek bele sahip bol paça pantolonlar ve ispanyol paça pantolonlar ise nostaljik görünüm sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Kombinde kullanılan şık bir bluz veya yine jean yapıda bir ceket ile mükemmel şıklık yakalanmaktadır.

Zarif duruş sağlaması nedeniyle tercih edilen cigarette kot pantolonlar ise bilek kısmını açıkta bırakacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu pantolonlar görünüş açısından şık ve resmi oldukları için ofis veya iş yeri kullanımında çokça tercih edilmektedirler.

Kadın jean pantolon modellerinin, tarz ve model çeşitlerine ek olarak bir diğer özellikleri ise birçok renk seçeneğine sahip olmalarıdır. Renk seçenekleri sayesinde istenilen kombinler en rahat şekilde yapılmaktadır. Açık renge sahip jean pantolon modelleri, çoğunlukla yazları tercih edilirken; koyu renge sahip jean pantolon modelleri sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir.

Kadın Jean Pantolon Fiyatları

Kadın jean pantolon modelleri arasında pek çok farklı tasarım ve çeşit olması nedeniyle, fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda kot kalitesi ve üretim aşamasındaki süreçler de jean pantolon fiyatlarını önemli ölçüde etkilemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.