x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ format(FILTERS.PRICE.MIN_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }} - {{ format(FILTERS.PRICE.MAX_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }}
Toplam 49 ürün bulunmaktadır.
Toplam 49 ürün bulunmaktadır.

Kadın Saten Gömlek

Saten kumaşa sahip gömlekler, rahat kullanımı ve pürüzsüz dokusu sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların çokça tercih ettiği kıyafetlerden biri olarak nitelendirilmektedir. Asil görünüme sahip olması nedeniyle hem klasik hem spor görünüm için uygun olan saten gömlekler, şıklık tamamlayıcı parçalar arasında yerini almaktadır.

Saten gömlek kadın modelleri ipek ve pamuk karışımı dokuma ürünü olması nedeniyle parlak görünüm vermektedir. Yumuşak dokusu sayesinde kaşıntı veya yapışma gibi olumsuz durumlara neden olmamaktadır. Kumaş yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan saten gömlek kadın, pek çok çeşidiyle kullanıcısına sunulmaktadır.

Axxel Güler Tekstil, bünyesinde yer alan yüzlerce çeşit kadın saten gömlek kadın modeliyle hizmet vermektedir. En uygun tarz ve bedene sahip çeşit çeşit saten gömlekler şık görünümleriyle müşterilerine sunulmaktadır. Saten gömlek seçiminde Axxel Güler’i tercih ederek en kaliteli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kadın Saten Gömlek Modelleri

Saten gömlek kadın modelleri; geniş renk, desen ve model çeşidine sahip olması nedeniyle her tarzda kullanıcıya hitap etmektedirler. Kumaş yapısında yer alan ipek ve pamuk iplikler sayesinde en rahat kullanıma olanak tanımaktadırlar. Kumaş yapısı ve tercihe bağlı olarak değişen pek çok çeşit bulunmaktadır.

Dar veya bol kesime sahip olan çeşitleri sayesinde her vücut tipine uyum sağlamaktadırlar. Bol giyinmeyi seven ve şık görünüm isteyen kadınlar için oversize modeller ilgi çekici olmaktadır. Dar giyinmeyi seven kadınlar için ise doğru kombin parçalarıyla en şık görünüm elde edilmektedir.

Düz ve desenli kumaş alternatiflerine sahip olan saten gömlek kadın modelleri, her tarza hitap etmektedir. Desen tasarımında moda sektörünün bütün trendleri yer almaktadır. Çekici görünüm sunması nedeniyle tercih edilen leopar deseni bu trendlere örnek olarak gösterilmektedir. Leopar desene sahip saten gömlek kadın kadın modelleri sayesinde hem kadınsı hem şık bir görünüm elde edilmektedir.

Renk çeşitleri sayesinde de kombin kolaylığı sağlayan saten gömlekler, hem spor hem klasik tarza uygun yapıda olmaktadır. Kadın saten gömlek modellerinin slim fit, regular fit ve oversize versiyonları bulunmaktadır. Bu sayede istenilen renk ve kesime sahip en uygun saten gömlek seçimi yapılabilmektedir.

İş görüşmeleri veya ofis kullanımında tercih edilecek olan beyaz bir saten gömlek, hoş bir ceket ve pantolonla kombin edildiğinde klasik şıklığa imza atmaktadır. Bununla beraber jean ve spor ayakkabıyla kullanıldığında ise spor ve salaş görünüm sağlamaktadır.

Kadın Saten Gömlek Özellikleri

Birbirinden farklı çeşitleriyle öne çıkan saten gömlek kadın modellerinin birçok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle ele alınması gereken özellik elbette ki sağladığı şık görünümdür. Şıklık ve asaletin temsilcisi haline gelen saten gömlekler, çekiciliği yakalamanın en kolay yolu olarak nitelendirilmektedir.

Ele alınması gereken bir diğer özellik ise kumaş yapısının insan cildine uyum sağlayan yapıda olmasıdır. İpek ve pamuk ipliklerinden üretilen kadın saten gömlek modelleri, kadın tenine dost bir yapıya sahip olmaktadır. Kaşıntı, yanma veya herhangi olumsuz bir reaksiyona sebebiyet vermeyen yapısı sayesinde gözde olmaya devam etmektedir.

Bunca olumlu özelliğinin yanında elbette ki renk ve model çeşitliliği de yer almaktadır. Dilenen tarz ve kesim modeline, kolaylıkla ulaşılabilen saten gömlek kadın çeşitleri sayesinde şıklık hiç bu kadar kolay olmamıştı! Birçok farklı kombin için birçok defa kullanılabilen saten gömlekler, gittikçe daha fazla tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kadın Saten Gömlek Fiyatları

Kumaş bileşenlerinin oranları ve model tipine göre çeşitlenen kadın saten gömlek kadın fiyatları, genel olarak bütçe dostu bir yapıya sahiptir. Marka ve modele göre değişkenlik gösteren fiyatlar arasından, kullanıcı bütçesine en uygun gömleği seçmek gerekmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.