x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.
Turuncu Yandan Fermuarlı Şort Etek 3995 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Yandan Fermuarlı Şort Etek 3995 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Yeşil Tek Düğmeli Şort Etek 4093 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Tek Düğmeli Şort Etek 4093 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Yeşil Tokalı Şort Etek 4138 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Yeşil Tokalı Şort Etek 4138
214,99 TL
149,99 TL
Siyah Tokalı Şort Etek 4138 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Tokalı Şort Etek 4138
214,99 TL
149,99 TL
Siyah Siyah Şort Etek 3977 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Siyah Siyah Şort Etek 3977
219,99 TL
149,99 TL
Kar Yıkama Kot Şort Etek 6209 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Kar Yıkama Kot Şort Etek 6209
154,99 TL
84,99 TL
Gri Kot Şort Etek 6209 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Gri Kot Şort Etek 6209
154,99 TL
84,99 TL
Mavi Mini Çiçek Desenli Şort Etek 1209 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Beyaz Kot Şort Etek 6209 - Axxel Güler Tekstil Tükendi
Beyaz Kot Şort Etek 6209
154,99 TL
84,99 TL

Şort Etek

Kıyafet seçimleri, kişilerin karakterleri hakkında fikir sahibi olmanın bir yolu olarak bilinmektedir. Kişiler kendilerini nasıl yansıtmak istediğine bağlı olarak kıyafet seçimi yapmaktadırlar. Bu bağlamda kadınlar için tasarlanan ürünler çok fazla çeşide sahiptir. Bu çeşitlerden biri de şort etek modelleridir. Hem özel günlerde hem de günlük yatta kullanılan şort etek modelleri arasında yer almaktadır.

Şort etekler, birbirinden farklı çeşit çeşit modele, desene ve kesime sahip olması nedeniyle kombin kolaylığı sağlayan bir tekstil ürünüdür. Şort yapısına sahip olması nedeniyle rahat hareket etme olanağı sunmaktadır. Etek görünüme sahip olması nedeniyle ise şık görünüm sağlamaktadır.

Tekstil sektörüne yön veren tasarımlarıyla öne çıkan Axxel Güler Tekstil, çeşit çeşit şort etek modelleri ile de hizmet sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen prensipleri ve profesyonel çalışma koşulları sayesinde müşteri memnuniyetini her geçen gün daha fazla kazanan Axxel Güler, giyim sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Birbirinden güzel tasarımlara sahip şort etek modelleri ile rahatlıktan taviz vermeden şık görünüm elde edilmektedir.

Şort Etek Modelleri

Araştırmalar sonucunda ortaya konan bilgiler sayesinde kıyafet tercihinin özgüveni çok fazla etkilediği kanıtlanmıştır. Günlük hayatımızı ve ruh halimizi etkileyen kıyafet seçimlerimizde hem rahat hem şık seçimler yapmak önem arz etmektedir. Bu koşullara uygun en güzel parçalardan biri olan şort etek modelleri, yıllardır tercih edilen bir kıyafet çeşidi olarak bilinmektedir.

Şıklığın ve rahatlığın bir arada deneyimlenmesini sağlayan şort eteklerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tasarımcılar tarafından yapılan bir çok çeşit arasında her tarza uygun modeller bulunmaktadır. Hem gösterişli kıyafet tercih edenler hem de sadelikten yana olanlar için en uygun çeşitler mevcuttur.

Şort etekler düz siyah çeşidiyle en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Siyah rengin çoğu zaman kurtarıcı rol oynaması ve her koşulda kombin rahatlığı sunması nedenleriyle siyah şort etek modelleri de rağbet görmektedir. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılan siyah rengin kolaylığı sayesinde, şort etek kullanımı da kolaylaşmaktadır. Ayrıca siyah şort etekler en resmi davetlerde de şık bir topuklu ayakkabıyla kullanarak tercih edilmektedir.

Şort etek modelleri arasında özellikle yaz aylarında dikkat çeken çiçek desenli şort etekler ise yaz mevsiminin ruhunu taşımanıza yardımcı olmaktadır. Çiçek desenli şort etek modelleri içerisinde birçok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Uygun kombin ve tarzla mükemmel görünüm elde edilmektedir.

Sıradan görünümün dışına çıkmak isteyenler için ideal bir model olan asimetrik şort etek modelleri ise yaratıcı tasarımlarla öne çıkmaktadır. Kemer ve bağlama detaylarına da sahip olan çeşitleri sayesinde tarza en uygun kombini yapmak oldukça kolaydır.

Şort etek modelleri içinde yer alan süet şort etekler daha çok sonbahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Sıcak tutan kumaş yapısı sayesinde ister çorapla ister uzun çizmelerle tercih edilebilmektedir. Şort etek modelleri, kış mevsiminin vazgeçilmezi bere ve şapkalarla kombin edildiğinde en güzel görünümü kullanıcısına sunmaktadır.

Her döneme uyum sağlamasının yanında nostaljik görünüm vermesi nedeniyle de tercih edilen ekose veya çizgi desenli şort etekler ise en şık görünümlerin vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir. Kahve tonlarına sahip ekose desenli bir şort etekler uygun kumaşa sahip bir bluz kombini ile şıklık en rahat haliyle kullanılmaktadır.

Şort Etek Çeşitleri ve Özellikleri

Şort etekler geniş bir çeşit skalasına sahip tekstil ürünleri arasında yerini almaktadır. Bu geniş çeşit ve özellikler kullanıcı memnuniyetine göre şekillenmektedir. Çeşit olarak birçok seçeneğe sahip olan şort etek modelleri, kumaş ve tasarım açısından da zenginleşmiştir. Şort eteklerin genel özelliklerini sıralamak istersek:

  • Hem şık hem spor kullanıma uyum sağlayan tekstil ürünleridir.
  • Kullanım rahatlığı ve hareket rahatlığı sağlamaktadırlar.
  • Birçok kesim şekli ve modele sahiplerdir.
  • Yüzlerce farklı desen ve renkte üretilmektedirler.
  • Kadınların uzun yıllardır tercih ettiği şık parçalar arasında yerlerini almışlardır.

Şort Etek Fiyatları

Şort etek modelleri, kumaş yapısı ve kalitesine göre çeşitlilik gösteren bir fiyatlandırma sistemine sahiptir. Marka ve model çeşidi, üretim aşamaları, kalite düzeyi gibi pek çok etken fiyatlandırma sistemini etkilemektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.