x
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ format(FILTERS.PRICE.MIN_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }} - {{ format(FILTERS.PRICE.MAX_SELECTED) }} {{ FILTERS.TARGET_CURRENCY }}

Toplam 11 ürün bulunmaktadır.
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.

Kadın Yağmurluk

Özellikle rüzgârın hâkim olduğu yağmurlu havalarda şemsiye taşımak bir hayli zordur. Bu gibi havalarda rüzgârın şiddetine bağlı olarak şemsiyelerin kırılma ve bozulma riski bulunur. Yağmurluklar ise şemsiyelere oranla çok daha pratik bir kullanım özelliğine sahiptir. Dört mevsim boyunca yağışlı ve rüzgârlı havalarda ihtiyaç duyulan yağmurluk çeşitlerini, sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu sayede su itici özelliği bulunan yağmurluklarla, yağışların yoğun olduğu zamanlarda avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yağmurlu hava koşulları için kurtarıcı parçalar arasında yer alan yağmurluklar birçok farklı tasarıma sahiptir.

Uzun, kısa, büzgülü ve kapüşonlu modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca yağmurluk kadın çeşitleri oldukça geniş bir renk skalasına da sahiptir. Bu alanda ister siyah, beyaz gibi standart renkleri isterseniz de saks mavisi ve yeşil gibi neon renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Üstelik hem yağmur hem de rüzgâra karşı dayanıklı olan yağmurluk çeşitleriyle, soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltabilirsiniz. Genel olarak uygun fiyatlı ve birbirinden şık tasarımlı kadın yağmurluk modellerini sitemiz üzerinden inceleyerek, hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Geniş Ürün Seçenekleri ile Kadın Yağmurluk Çeşitleri

Yağmurluk kadın kullanıcılar tarafından sağladığı konfor ve kullanım kolaylığı açısından en sık tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bu nedenle kadınlar için üretilen yağmurluk modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sitemizde her kadının tarzına ve beğenisine hitap edecek ürünler bulunur. Uzun, kısa, bol kesim, dar kesim, kot detaylı ve parlak taş detayları bulunan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Genel olarak kadın yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken ürünlerin su geçirip geçirmediğine, konforuna ve tasarım özelliklerine dikkat edebilirsiniz. Sitemizde yer alan yağmurluklar, su geçirmez kumaştan özel olarak üretilir. Aynı zamanda yağmurluk çeşitleri rüzgâr geçirmeme özelliğine de sahiptir. Öte yandan yağmurluklar, kolay katlanabilir bir yapıda üretilir. Bu sayede bu ürünleri her zaman yanınızda taşıyabilir ve birden bastıran yağışlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Ayrıca yağmurluk modelleri, gündelik yaşam dışında doğa yürüyüşleri ve kampçılık gibi farklı doğa aktiviteleri için de tercih edilebilir. Yağmurluk modelleri özel kesimleri sayesinde, maksimum oranda hareket kabiliyeti sağlar. Böylece yağmurluklarla her zaman konforlu hissetmeniz mümkündür. Sitemizde yer alan yağmurluk seçeneklerini inceleyerek, yağmurlu havalara karşı önlem alabilir ve aynı zamanda hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Yağmurluk Modelleri

Sitemizde her tarza uygun birbirinden renkli kadın yağmurluk modelleri bulunur. Bu alanda ister mat isterseniz de canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak yağmurluk çeşitleri hem sade hem de şık tasarımlara sahiptir. Özellikle gösterişli bir tarz elde etmek isteyen kadınlar için kot ve taş detaylı ürünler mevcuttur. Ön kısmı parlak ve taşlı olan birbirinden özel yağmurluk modelleriyle şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sade bir tarzdan hoşlanan kadınlar için ise mat renkli modeller ön plana çıkar. Aynı zamanda bu gibi sade tasarımlar, pek çok farklı kıyafetle uyum sağlama açısından da avantajlıdır. Ayrıca yağmurluk kadın kategorisinde yer alan modellerdeki, geniş cepleri sayesine anahtar, cüzdan gibi kişisel eşyalarınızı yanınızda taşımanıza olanak tanır. Üstelik yağmurluklar farklı kalınlıklarda üretilir. Çeşitli modeller arasından seçim yaparken mevsim özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kış ayları için daha kalın kumaşlardan üretilen modeller ön plana çıkar. Öte yandan kış aylarında yağmurluk çeşitlerini, kazak ve hırkalarla birlikte kullanarak soğuktan korunabilirsiniz. Yaz ve bahar ayları için ise ince kumaştan üretilen modeller ilgi görür. İnce kumaş yapısına sahip, beli büzgülü modeller özellikle yaz ayları için idealdir. Ayrıca neon renklere sahip tasarımlar da yaz ruhunu yansıtan modeller olarak kadınların beğenisini kazanır. Çeşitli tasarımları ile birçok kadının beğenisine hitap eden yağmurluk modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.